baner_ikony_app

Katalog aplikací pro iPadFamilies 1

Aplikace Families pochází od stejného vývojáře jako Build it up, anebo Match it up. Opět zaměřena na rozvoj jemné motoriky a rozvoje logického myšlení. V tomto případě mají děti za úkol přiřazovat do vyznačeného pole chybějící obrazce, autíčka, lidi a další. Opět řešeno zábavnou formou.

Built it up

Další z řady aplikací zaměřených na rozvoj jemné motoriky a rozvoj logického myšlení. Úkolem je poskládat objekty jako například kruhy od největšího po nejmenší. Kombinovat se dají různé motivy objektů, barev a také obtížnosti.

Match it Up

Aplikace Match it Up je zaměřena na rozvoj myšlení dítěte. Ve středu obrazovky je obrázek a další jsou kolem dokola. Dítě má za úkol přiřadit správně obrázek, který vidí uprostřed obrazovky k jeho kopii. Aplikace má v nabídce jak jednoduché tvary od kruhů, barev a podobně, až po lodě, letadla a další. Ideální pro mentální rozvoj dítěte.

Graphisme Maternelle

Další aplikace z řady procvičování jemné motoriky. V této aplikaci děti obtahují prstem, anebo dotykovým perem obrazce, čáry, kroužky a další objekty. Ideální pro každodenní cvičení jak doma tak ve škole. Nejlepší na této aplikaci je, že to děti prostě baví!

Sčítání

Aplikace nabízí zkoušení sčítání od 1 do 10 a od 1 do 18. Přínos jsem si ozkoušel na své vlastní ratolesti a po 3 dnech zábavného procvičování jsme měli ve škole vyhráno. Život jsem zjednodušil i sobě, protože program automaticky špatné výsledky zobrazuje červeně a to pomůže při okamžité kontrole.

 

TS Země magnetek

Dětmi a učiteli velmi oblíbená aplikace. Plně v češtině. Děti se učí poznávat zvířata, lidi, písmena, číslice a tvary, které je možné pak libovolně kombinovat.

Alphabet Tracing

Obtahování písmen, čísel a obrazců pro rozvoj jemné motoriky dítěte.

Think 3D Free

Think 3D Free je výborný nástroj pro cvičení prostorové představivosti. Jednoduchým způsobem lze skládat prostorové útvary a manipulovat s nimi.

MyScript Calculator

Tak trochu jiná kalkulačka pro iPad. Příklad můžete psát přímo na displej ve formě příkladu – iPad rozpozná provedený zápis a ihned provede výpočet. Aplikace se dá použít i pro nácvik správného psaní číslic.

Geoboard, by The Math Learning Center

Aplikace pro demonstraci základních matematických poznatků nejen z geometrie. Proměňte iPad v tabulku se špendlíky a pomocí barevných gumiček vytvořte jakýkoliv tvar.

« First ‹ Previous 1 7 8 9 10 11 12 Next › Last »