baner_ikony_app

Katalog aplikací pro iPadOrdered Fractions

Zábavná hra k procvičení práce se zlomky, kterou je možné hrát s protihráčem na druhém iPadu. Cílem hryje sestavit správně seřazenou řadu zlomků z náhodně vytvořených čísel.

TeddyMix 1

Aplikace určená pro děti předškolního věku zaměřená na schopnost třídit a kategorizovat objekty. Aplikace má pěkně zpracované grafické prostředí a přesně ilustrované jednotlivé objekty k rozpoznávání/vyřazování.

 

TinyLoto

TinyLoto je jednoduchá aplikace na principu a přiřazování stejných karet s obrázky. Nechejte děti zábavnou formou učit barvy, poznávat zvířata, rozlišovat geometrické tvary a další a další.

TouchDraw

Grafický editor vektorové grafiky pro iPad. Editor podporuje práci ve vrstvách, obsahuje veškeré běžné nástroje pro tvorbu a editaci vektorové grafiky a podporuje export ve formátech SVG, Visio, PNG a JPG. K dispozici je velká databáze klipartů.

Ve spojení s Apple TV lze aplikaci lze využít i jako interaktivní plochu s okamžitým náhledem.

Pizza Math

Hravá aplikace na procvičení zlomků, procent a desetinných čísel. Žák formou kvízu určuje zobrazenou část pizzy a získává tak body. Všechny otázky jsou psány jednoduchou angličtinou – aplikace tak lze využít i k procvičení jednoduchých anglických vět.

RabbleBrowser

Aplikace pro sdílení obsahu na žákovských iPadech. Sdílet můžete libovolnou internetovou stránku, obrázky a dokumenty. Jednoduše se můžete napojit na svůj Dropbox a odeslat žákům libovolná dokument. S žáky můžete komunikovat také pomocí chatu.

Pepi Bath

Velmi příjemnou a hravou formou naučíte děti základním hygienickým návykům. Na výběr je holčička, anebo chlapeček, kteří se učí čistit zoubky, umývat správně ruce, koupat se, anebo třeba používat záchod. Děti sami velmi zábavnou formou pohybují postavičkami, pouští vodu na umytí rukou, nanáší mýdlo a další postupné kroky k výuce správných návyků.

My First Tangrams HD

Aplikace, která rozvíjí soustředění a logické myšlení u dětí. Přiřazování podle tvarů formou puzzle s možností nastavení obtížnosti obrazců. Pro zjednodušení není nutné s obrazci rotovat. V módu creation navíc můžete dětem vytvořit vlastní tangrams obrazce a nechat je skládat.

Slovíčka pro děti

Vytvářejte pro děti slovní, obrazové a zvukové hádanky „na míru“ z předmětů a osob, ktere znají! Foťte, pište, namlouvejte. Slovíčka je aplikace umožňující rodičům vytvářet celé série hádanek pro své vlastní děti – pomocí vlastnoručně nafocených (nebo z internetu získaných) obrázků, namluvených nahrávek a napsaných slovíček, které dítě hádá a sestavuje.

 

Předškolní brašnička pro iPad

Úžasný balíček zábavných úkolů pro děti. Aplikace je v češtině pro všechny malé a zvídavé děti co rády objevují nové věci. Aplikace, kterou musíte ve vašem iPadu mít!

« First ‹ Previous 1 6 7 8 9 10 12 Next › Last »