baner_ikony_app

Katalog aplikací pro iPadMy PlayHome

Představte si domeček pro panenky ze svého dětství, v tomto případě pro i-zařízení. Aplikace věrně představuje prostory reálného domu ve kterém bydlí čtyřčlenná rodina.

 

Bitsboard

Aplikace Bitsboard – pravděpodobně jedna z nejzdařilejších aplikací typu flashcard s možností nahrání vlastního zvuku. Principem vytváření vlastního obsahu jsou karty s obrázky (fotkami) a psaný, mluvený popis. Tyto karty se sdružují do tabulek, podle svého zaměření. Vytvoříte si libovolné množství tabulek, které se ukládají do knihovny. Možností je téměř nekonečné množství, což dokládá velmi početná databáze tabulek v českém jazyce. V Aplikaci Bitsboard je pak velmi snadné tabulky sdílet.

EDA Play

Aplikace pro iPad EDA Play se zaměřuje na trénink zraku a jemné motoriky. Díky bohatému nastavení lze aplikaci použít i pro děti se speciálními potřebami. Jedná se o interaktivní hru, která motivuje dítě ke sledování děje na displeji a plnění jednotlivých úkolů.

 

Klábosil

Klábosil pro iPad je zdařilou aplikací pro augmentativní a alternativní komunikaci. Jejím posláním je umožnit osobám, které mají obtíže při užívání mluvené řeči, vyjádřit své potřeby a emoce, komunikovat s okolím a dále rozvíjet své komunikační schopnosti.

Essential Skeleton

3D model lidské kostry s možností přidávání poznámek a volného kreslení. Aplikace je zdarma a není vůbec náročná na úložný prostor iPadu.

Stage Whiteboard

Pokud používáte iPad připojená k projektoru jako vizualizér, určitě vyzkoušejte tuto aplikaci. Získáte možnost volného kreslení do živého náhledu z kamery.

Angličtina pro děti - Obrázkový slovníček

Interaktivní obrázkový slovník českého původu. Nabízí pěkné a přehledné grafické zpracování s ilustracemi. Každé slovíčko či fráze jsou přesně a jasně ilustrovány. Stejně tak je každá fráze a slovo opatřena výslovností rodilého mluvčího.

Xperica HD

Pochopení některých fyzikálních jevů z učebnice může být pro žáky těžké. Usnadnění přináší virtuální laboratoř „XPERICA HD“.  Základní verze je ke stažení zdarma a obsahuje: Moment síly (Rovnovážná poloha na páce), Elektrický obvod – (Sériové zapojení rezistorů), Kmitavý pohyb – (Harmonické kmitání), Měrná tepelná kapacita vody. Vše je hezky graficky zpracované. U všech experimentů je postup, teoretická část a také je možné si znalosti vyzkoušet.

 

Pocket Pond

Dotek přírody ve vašem ipadu. Sedněte si i s ipadem na okraj průzračného jezírka. Rozčeřte svým prstem jeho hladinu. Zaposloucháte se do zvuků lesa, šumění vody, zpěvu ptáků. Z dálky se může blížit déšť a na chvíli začne pršet.

 

Puzzle Me 1

Puzzle Me 1 je jednoduchá aplikace skládání obrázků z částí. V této aplikaci Puzzle Me 1 se obrázky sestavují ze čtyř částí. Je určena pro děti od 2 let výše.

« First ‹ Previous 1 5 6 7 8 9 12 Next › Last »