baner_ikony_app

Katalog aplikací pro iPadGrafio Lite - Diagrams & Ideas

Grafio je aplikace stvořená vývojáři pro zaznamenání informací prostřednictvím grafických záznamů, schémat nebo různých forem diagramů. Umožňuje dělat si poznámky, vkládat objekty, zaznamenávat zvuk, tvořit myšlenkové mapy, plánovat prostřednictvím schémat, upravovat předpřipravené šablony pro svou prezentaci a odesílání emailem v podobě obrázku.

Primary Writer

Aplikace Primary Writer je především určená pro zaznamenání písemného projevu. Příběh, pohádku, popis, báseň nebo třeba dopis můžeme napsat do různobarevných šablon, které jsou zdarma. Aplikace je vhodná pro výuku na 1. stupni.

Pic Collage

V aplikaci velmi jednoduše vytvoříte koláž fotografií či obrázků, kterou můžete doplnit textem či drobnými samolepkami. Připravte žákům krátký text a samolepkami zakryjte některá slova. Nechte je z několika vybraných fotografií a slov hádat, jaké bude téma hodiny, připrsvte pro ně krátké citáty či poučky v líbivé grafické podobě. A hlavně se bavte…

Cloudart

Vytvořte pro žáky slovní mrak, ve kterém budou odhalovat „kukačky“, nechte je sepsat všechna vyjmenovaná slova, známé zástupce kočkovitých šelem či členy rodu Lucemburků… Aplikace umožňuje vytvořit slovní mrak z vloženého textu či vybrané webové stránky, včetně nastavení velikosti jednotlivých slov, typu písma, uspořádání textu a barevné kompozice.

 

LEGO Movie Maker

Kreativní aplikace pro tvorbu krátkých animovaných filmů. Pomocí iPadu nebo iPhonu postupně fotíte snímky, ze kterých pak aplikace složí animovaný film. Výsledek lze ihned exportovat na YouTube.

Powers of Minus Ten - Bone

Powers of Minus Ten – Bone – přírodovědná aplikace, v tomto případě zaměřená na kosti. Na příkladu pravé ruky kompletní struktura kosti. Vše funguje na jednoduchém principu přiblížení se hlouběji do struktury.

Cars in sandbox

Interaktivní aplikace pro děti od dvou let přináší zábavnou formou svět velkých pracovních strojů, které fascinují většinu malých dětí. Ve vašem iPadu ve stylizovaném pískovišti čeká na děti několik (8x) stavebních strojů a spolu snimi zábavné úkoly. Postupné objevování a učení se k čemu který stroj slouží, jak funguje je zasazeno do dětem známého prostředí.

 

Xylophone

Jednoduchá aplikace, která na iPad přináší realistický xylofon. Vhodné pro klienty, kteří nemohou mít v rukou klasický xylofon. Realistické podání zvuků ve vysoké kvalitě. Aplikace podporuje souběžné dotyky více prstů, umožňující hrát akordy. Realistický dojem podtrhují animované údery paliček.

pohádky pro iBooks, O Červené Karkulce a další

Pro iBooks ve vašem iPadu existuje velké množství krásně zpracovaných pohádkových knih. Některé jsou i namluveny. Mezi takové patří i Pohádka o Červené Karkulce

Talking Tom Cat 2

Aplikace pro zábavu a alternativní komunikaci. Vychází již ve druhé verzi a má také několik sesterských aplikací, které fungují na stejném principu. Například Talking Ginger, Talking Ben the dog.

 

« First ‹ Previous 1 4 5 6 7 8 12 Next › Last »