Aplikace: Talking Tom Cat 2

Aplikace pro zábavu a alternativní komunikaci. Vychází již ve druhé verzi a má také několik sesterských aplikací, které fungují na stejném principu. Například Talking Ginger, Talking Ben the dog.

Hlavní postavou je kocour Tom, který, který zopakuje vše co mu řeknete. Kromě mluveného slova reaguje také na dotyk a prostředí ve kterém se kocour nachází je interaktvní. Vyslovuje velmi dobře, vždy odpovídajícím způsobem k zadání. Pokud dítě/klient artikuluje, dostane se mu i přesného artikulového zopakování, případně naopak. Vše co se v aplikaci odehrává lze snadno nahrát do videa, které se uloží do alba fotoaparátu v ipadu. Aplikace tak může fungovat jako alternativní komunikátor, nebo jen zábavný prvek.

Zároveň nabízí spoustu zábavy, protože jako každé kotě tropí Tomhlouposti. Aplikace se dá obměňovat doplňky ať už prvky oblečení nebo doplňků do místnosti. Doplňlky jsou v omezené míře zdarma, za příplatek lze získat další. Nicméně z hlediska funkčnosti, máte plně funkční aplikaci zcela zdarma.