Aplikace: TS Země magnetek

Dětmi a učiteli velmi oblíbená aplikace. Plně v češtině. Děti se učí poznávat zvířata, lidi, písmena, číslice a tvary, které je možné pak libovolně kombinovat.

 

Program spustíte tlačítkem Start z úvodního menu. Magnetky si můžete vybrat ze sedmi šuplíčků: čísla (0-20 a matematické znaky), velká písmena, malá písmena, tvary, symboly, ovoce a zelenina, zvířata. Stačí si vybrat ten správný šuplíček a přetáhnout vybranou magnetku na tabuli.

 

Pokud klepnete na pravý horní roh,můžete změnit barvu tabule (pozadí). Kromě výchozí zelené si vyberte třeba bílou, modrou nebo dokonce čtverečkovaný podklad na kterém si můžete zahrát třeba piškvorky. Pokud ani to nestačí, můžete si jako podkladovou plochu nastavit africké safari nebo venkovskou krajinu.

 

Pokud chcete uložit obrázek, klikněte na ikonku fotoaparátu v dolním levém rohu a vaše dílo bude uloženo do fotogalerie iPadu. Pokud se neco nepovedlo nebo chcete začít nový obrázek, můžete ten starý vymazat zatřesením nebo se jenom prostě dotkněte ikony v pravém dolním rohu tabule.

 

2 1