baner_ikony_app

Katalog aplikací pro iPadFootDecide

Interaktivní anatomický model chodidla. Obsahuje také rentgenové snímky a videa.

Molecules

Zobrazení trojrozměrných modelů chemických látek. Aplikace má přístup do mezinárodní databáze modelů s více než osmi miliony různých chemických látek.

ABC - Magnetic Alphabet HD - Learn to Write! For Kids

Proměňte iPad v jednoduchou magnetickou tabulku. Pomocí písmenek může žák velmi rychle skládat slova nebo krátké věty.

Magic Spell - 300 first words in phonics spelling game HD

Procvičování hláskování hravou formou. Určeno zejména pro menší děti. Obsahuje cca 300 základních anglických slovíček rozdělených do kategorií.

Grid Player

Aplikace pro alternativní komunikaci vhodná pro autisty i pro děti, které z různých důvodů nemohou komunikovat mluvenou řečí.

 

Equation

Jednoduchá aplikace pro tvorbu grafů základních funkcí (lineární, kvadratická, kubická). Výhodou je velmi intuitivní ovládání a rychlost.

Bird Guide for kids

Atlas ptáků je zaměřen na ptactvo střední Evropy a obsahuje krátký popis, fotografii v HD kvalitě, zvukovou nahrávku jejich zpěvu a systematické zařazení. Popis si můžete nechat přečíst.

3D Geometry

3D Geometry je velmi dobrá pomůcka pro výuku. Obsahuje 28 objektů, s každým lze libovolně manipulovat, tedy otáčet, měnit průhlednost, barvit stěny a hlavně postupně rozkládat. Aplikace má poměrně jednoduchou grafiku, o to je však při běžné práci rychlejší.

iFiles

Správce souborů pro iPad. Jednoduše propojte svůj počítač, účet na DropBoxu či Google Drive a iPad. Není problém dostat do iPadu jakýkoliv soubor a ten dále zpracovávat. Proměňte svůj iPad na server a nasdílejte soubory ostatním kolegům s iPady v místnosti.

SlideShark

Aplikace pro jednoduché promítání powerpointových prezentací na iPadu. Díky cloudovému úložišti je přesun prezentací velmi jednoduchý. Aplikace i základní cloudový prostor je zdarma.

« First ‹ Previous 1 9 10 11 12 Next › Last »